O nas

Witamy Państwa w serwisie Baza Zamówień Przetargowych


W  naszym portalu znajdą Państwo komplet zawsze aktualnych informacji z zakresu ogłoszonych przetargów i opublikowanych wyników postępowań. Dzięki znajdującej się na stronie fasetowej przeglądarce, poruszanie się po naszym serwisie i odnalezienie konkretnych, interesujących Państwa informacji, staje się niezwykle łatwe i pozwala zaoszczędzić czas związany z szukaniem przetargów na własną rękę. Skorzystanie z naszych usług jest przy tym znacznie efektywniejsze niż samodzielne poszukiwania i stanowi gwarancję sukcesu. A wszystko za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry.

Na stronie serwisu odnajdą Państwo także sklep on-line, umożliwiający natychmiastowy dostęp do wszystkich treści serwisu i to bez zbędnych umów oraz formalności.

Aby zamówić subskrypcję ogłoszeń z portalu bzp.pl należy zarejestrować się w serwisie,
a następnie wykupić dostęp. Informacje mogą być do Państwa dostarczane na dwa sposoby:
  • poprzez samodzielne wyszukiwanie w serwisie
  • poprzez newslettery

 

Jeśli zdecydujecie się Państwo na opcję z newsletterami:
  • codziennie będziecie Państwo otrzymywać najaktualniejsze informacje o przetargach i/lub ich wynikach;
  • będziecie mogli Państwo bardzo precyzyjnie określić kryteria, według jakich mają być wyszukiwane informacje, które będziemy wysyłali mailem;
  • zaoszczędzicie Państwo swój czas, ponieważ wystarczy ustawić kryteria wyszukiwania w newsletterach tylko raz;

 

W przypadku pytań lub trudności z ustawieniem kryteriów wyszukiwania lub newslettera prosimy o kontakt: kontakt@bzp.pl .