Zlecenie 12514601 - 1/LOT/2026 Dostawa technicznych środków materiałowych do...
| Analizuj | Zamówienie 12514601 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-05-14 |
| przedmiot zlecenia | 1/LOT/2026 Dostawa technicznych środków materiałowych do dronów Przedmiot zamówienia: 1 Silnik iFlight XING 2 3314 900KV 2 Siln ik iFlight XING 2 3314 900KV 3 Silnik EMAX ECO II 2807 1300KV 4 Silnik EMAX ECO II 2807 1300KV 5 Silnik T-Motor VELOX V3 V2207 1950KV 6 Silnik T-Motor VELOX V3 V2207 1950KV 7 Nadajnik VTX RushFPV MAX SOLO 5,8GHz 8 Nadajnik VTX RushFPV MAX SOLO 5,8GHz 9 Nadajnik VTX GEPRC RAD / MATEN 5.8G 2.5W Analog 10 Nadajnik VTX GEPRC RAD / MATEN 5.8G 2.5W Analog 11 Nadajnik VTX SpeedyBee TX800 25-800mW 12 Nadajnik VTX SpeedyBee TX800 25-800mW 13 Odbiornik GEPRC ELRS Nano 915MHz/2,4GHz Dual-Band Receiver 14 Odbiornik GEPRC ELRS Nano 915MHz/2,4GHz Dual-Band Receiver 15 Antena Skyzone 5,8 GHz RHCP Mushroom (SMA) 16 Antena Skyzone 5,8 GHz RHCP Mushroom (SMA) 17 Antena RUSHFPV Cherry2 II 5,8 GHz RHCP (SMA) 18 Antena RUSHFPV Cherry2 II 5,8 GHz RHCP (SMA) 19 Kondensator Panasonic EEUFS1A202 2000µF 20 Kondensator Panasonic EEUFS1A202 2000µF 21 Stack SpeedyBee FC F405 V4 & ESC BLS 60A (30x30) 22 Stack SpeedyBee FC F405 V4 & ESC BLS 60A (30x30) 23 Kamera Caddx ANT Nano (1200TVL, 1,8mm) 24 Kamera Caddx ANT Nano (1200TVL, 1,8mm) 25 Rama Mark 4 V2 10 26 Rama Mark 4 V2 10 27 Rama HGLRC REKON 7 28 Rama HGLRC REKON 7 29 Śmigła Gemfan 1080 3-Blade 10'' Black (2xCW2xCCW) - komplet 30 Śmigła Gemfan 1080 3-Blade 10'' Black (2xCW2xCCW) - komplet 31 Śmigła HQProp 7×3.5×3” (2xCW 2xCCW) - komplet 32 Śmigła HQProp 7×3.5×3” (2xCW 2xCCW) - komplet 33 Śmigła HQProp ETHiX S5 5 (2xCW 2xCCW) - komplet 34 Śmigła HQProp ETHiX S5 5 (2xCW 2xCCW) - komplet 35 Wtyczki Amass XT60 (1 x żeńska i 1 x męska) - komplet 36 Wtyczki Amass XT60 (1 x żeńska i 1 x męska) - komplet 37 Pasek do baterii 35cm-40cmx30mm 38 Pasek do baterii 35cm-40cmx30mm 39 Pasek do baterii 250mm-300mm x 25mm 40 Pasek do baterii 250mm-300mm x 25mm 41 Pasek do baterii 150mm-180mm x 20 mm 42 Pasek do baterii 150mm-180mm x 20 mm |