Przetarg 4862518 - Badanie podmiotów w zakresie powiązań kapitałowo –...

   
Analizuj Zamówienie 4862518 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2017-01-27
przedmiot ogłoszenia
Badanie podmiotów w zakresie powiązań kapitałowo – osobowych, spełnienia definicji „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sy
tuacji” oraz udostępnienia narzędzia do badania. Numer referencyjny: p/362/DKW/2016
Wartość bez VAT: 1 439 024.39 PLN
Opis
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja na rzecz Zamawiającego przez okres 24 miesięcy usług polegających na:
1) badaniu powiązań kapitałowo – osobowych podmiotów, wskazanych przez Zamawiającego, w celu określenia, czy dany podmiot spełnia definicję mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa określoną w Załączniku nr 1 do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.6.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z 26.06.2014, str. 1),
2) ustaleniu przez Wykonawcę, czy wskazany przez Zamawiającego, podmiot spełnia/nie spełnia definicji „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sytuacji” (zgodnie z Art. 2 pkt 18 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.6.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z 26.06.2014, str. 1),
3) udostępnieniu przez Wykonawcę narzędzia do badania powiązań kapitałowo – osobowych, pomiędzy wskazanymi podmiotami, w rozumieniu art. 6c ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2016 r. poz. 359).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ.
branża Ekonomia, prawo i organizacja
podbranża analiza rozwoju przedsiębiorstw
kody CPV 79140000, 79310000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: analiza rozwoju przedsiębiorstw

       
nr Termin Organizator Przedmiot
3447194 2014-10-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Przygotowanie ekspertyzy pn. Transport intermodalny w województwie...
3592575 2015-02-05
godz. 14:00
Małopolskie Usługa: doradztwa i usługi szkolenia dla firmy Geopartner Sp. z o.o z tematu:...
4204251 2016-03-17
godz. 00:00
Wielkopolskie Zlecę napisanie biznesplanu. Tylko Kalisz i okolice.
5309976 2017-07-24
godz. 11:00
Mazowieckie Usługa prawna w zakresie kompleksowej obsługi restrukturyzacji i zmiany...
10525743 2024-05-21
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiot zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia objętego Zapytaniem jest...
12485234 2026-05-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Weryfikacja przeszkód podwodnych w Dziwnowie
12712660 2026-09-01
godz. 08:00
Śląskie Kompleksowe doradztwo oraz obsługa prawna, organizacyjna, finansowa i...
12716994 2026-09-25
godz. 11:00
Mazowieckie Prowadzenie procesu przedsiębiorczego odkrywania w ramach B-Labów (BL)” 1....
12687395 2026-09-30
godz. 09:00
Pomorskie Opracowanie Koncepcji Rozwoju dla Energobaltic Sp. z o.o. na lata 2027-2036...
12704120 2026-09-30
godz. 09:00
Pomorskie Opracowanie Koncepcji Rozwoju dla Energobaltic Sp. z o.o. na lata 2027-2036...