Zlecenie 12724451 - Przedmiotem zamówienia jest: 1. Elementy elektryczne – 1...

   
Analizuj
Zamówienie 12724451
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest: 1. Elementy elektryczne – 1 zestaw W skład zestawu wchodzi: 1. przewody zasilające: min 160A, 5żyłowe
, długość 150 mb, przekrój 35 mm2, izolacja gum.H07RN-F lub równoważna, odporność na oleje i temperaturę 2. przewody zasilające; min 25A; 5żyłowe, długość 150 mb, przekrój 4mm2, izolacja gum.H07RN-F lub równoważna 3. przewody sterownicze wielożyłowe; przystosowane do pracy mobilnej, długość 100mb, przekrój 1 mm2, ekranowe 4. Złącza elektryczne – przemysłowe, 5-biegunowe, IP67 lub równoważny stopień ochrony, prąd znamionowy 16–125 A – komplet 10 szt. 5. Złącza sterownicze – wielopinowe, przemysłowe, IP67 lub równoważny stopień ochrony, komplet 10 szt. Nazwa i kod określony przez Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 31000000-6 – Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie 2. Laserowy czujnik odległości – 2 szt. Minimalne parametry każdej sztuki: - Moduł pomiarowy laserowy (zespół nadawczo-odbiorczy), zasięg ≥ 4 m, temp. pracy −20…50°C –

Powstaje w kontekście projektu
FENG.01.01-IP.02-0428/25 - Opracowanie innowacyjnego systemu FireCleanX w technologii dekontaminacji chemiczno-sublimacyjnej, przeznaczonego do czyszczenia zabrudzeń po pożarach
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
kody CPV 31000000, 38000000, 38800000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12716278 2026-09-02
godz. 12:00
Wielkopolskie Akumulator kwasowy rozruchowy 12V 180-200 Ah; max wymiary: dł. 520mm; szer....
12714434 2026-09-30
godz. 00:00
Mazowieckie The RFQ document will include the scope of services on the Poland AP1000...
12716934 2026-10-05
godz. 10:00
Małopolskie 1. Przedmiot zamówienia.1.1 W ramach realizacji niniejszego zamówienia...
12238854 2027-02-16
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostawa odłączników wysokiego napięcia (WN) dla potrzeb ENEA Operator sp. z...
10656318 2027-07-16
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa rozdzielnic SN dla RD Międzyzdroje
12194942 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa osprzętu elektrycznego
10838884 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa artykułów oświetleniowych – żarówek, żarników halogenowych, modułów...
10975306 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa przewodów elektrycznych, przedłużaczy, listew przeciwzakłóceniowych
12239234 2028-12-31
godz. 23:00
Mazowieckie Dostawa podzespołów i części elektronicznych firmy Schneider Electric
12114734 2028-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Numer postępowania: 01957/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 Nazwa postępowania: Dostawa...