Przetarg 12724666 - Usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów...

   
Analizuj Zamówienie 12724666
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-31
przedmiot ogłoszenia
Usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki oraz wykonanie usługi polegającej na wynajmie i obsłudze serwisowej urządzeń sanitarno-hi
gienicznych oraz na bieżącym odbiorze i wywozie odpadów komunalnych z m. Karczew oraz wynajmie toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021.

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz.793) zwana dalej ustawą Pzp.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.[dotyczy części I zamówienia]Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów pokonsumpcyjnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.[dotyczy części II zamówienia]Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na obsłudze kontenerów prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – umywalkowych na potrzeby zabezpieczenia sanitarno–higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.[dotyczy części III zamówienia]Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowej przenośnych kabin sanitarnych VIP i umywalek wolnostojących na potrzeby zabezpieczenia sanitarno-higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.[dotyczy części IV zamówienia]Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów komunalnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.[dotyczy części V zamówienia]Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowaniu toalet sanitarnych i umywalek wolnostojących, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców na stronie internetowej pod adresem: Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem.
Część zamówienia: LOT-0001 Część I zamówienia. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.

Część zamówienia: LOT-0002 Część II zamówienia. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.

Część zamówienia: LOT-0003 Część III zamówienia. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.

Część zamówienia: LOT-0004 Część IV zamówienia. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.

Część zamówienia: LOT-0005 Część V zamówienia. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki;d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ.Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych.
branża Sprzątanie
podbranża wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
kody CPV 90400000, 90500000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wywóz śmieci, utylizacja, składowiska